Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Škoda

105 , 3
Citigo , 6
Fabia , 265
Favorit , 43
Felicia , 253
Forman , 8
Octavia , 405
Pick-up , 2
Praktik , 1
Rapid , 30
Roomster , 55
Superb , 79
Yeti , 26

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Škoda | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:51
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:56
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tetovë

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 23:14
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kumanovë

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 01:21 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

. skoda oktavija 1.6 dizel

1 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 20:25 Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Karoq Ambition (+ dodatna oprema) 1.6 TDI

23 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:58 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:51 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Veles

Prodavam Skoda Rapid 1.2 MPI

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:20
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:59 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:56
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tetovë

Skoda Octavia 1.9 TDI Legendarni Motor!

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:51 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 21:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
17 Pri 18:22 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ohër

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC FULL - 12.MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 17:20 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kriva Pallankë

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2009

3 999 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 11:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:08 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Koçan

SKODA YETI 2,0 TDI 140 KS 4x4 MAKS OPREMA PERFEKTNA

7 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:18 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Koçan

SKODA OCTAVIA 2,0 TDI 140KS DSG 2010 FACELIFT, PERFEKTNA !

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Skoda Superb 2.0 TDI, 150 ks

18 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 08:54 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Shkup  ·  Butel

NAJEVTINA SKODA ROOMSTER 1.4TDI/FULLOPREMA/REG.DO 30.01.2025

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 08:13 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG AUTOMATIC 2018G

13 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 23:12 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Gostivar

SKODA RAPID 1.6 TDI DSG 110.000 KM UVOZ OD SVAJCARIA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 21:30 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150ks DSG KOZHA NAVI START/STOP MAKSAUTO

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 19:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 15:56 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Shkup

SKODA SUPERB 4X4 2.0 TDI 190 DSG 7G NAVI 2019G

23 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 15:39 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Superb 1.6tdi 120ks avtomatic DSG 2019/20g kako nova

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 15:09
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 11:07 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Шкода Октавија 1.4 ЛПГ

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 23:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kumanovë

Skoda Octavia 1.6Tdi 77kw Dsg 2013 SWISS FABRIKA CUVANA

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 19:03 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Skoda fabia 2009 godina 1.4 TDI 80 hp

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:18 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Çair

SKODA KODIAQ 2019 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
11 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90H

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
11 Pri 11:10 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Octavia 2019 1.6 tdi 115hp

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
11 Pri 11:01 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Octavia 2019 1.6 TDI 115 HP

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
11 Pri 10:56 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Çair

SKODA OCTAVIA 2013 1.2 TSI 77 KW/ 105 PS AUTOMATIC

6 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
11 Pri 10:54 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Fabia 2009 1.2 44kw 60hp

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
11 Pri 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Fabia 2017 1.4 TDI 66KW 90HP

11 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
11 Pri 10:52 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Octavia 2019 1.6 TDI 115 hp

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
11 Pri 06:59 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA RAPID SPACEBACK 1.6MPI 2017

8 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
10 Pri 13:15 Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Centar

Skoda Karoq Шкода Карок 33.000км 2019

21 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 14:34 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup

SAEMSKA CENASKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS STYLE 2020G ( 6 VOZ)

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 14:26 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup

SAEMSKA CENA SKODA FABIA 1.0 MPI 60KS AMBIENTE 2020G

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI Avto Plac Dirala Avtomobili

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.2 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 20:27 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA KAROQ 2020ta NEUVEZUVAN

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Pri 13:02 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA ROOMSTER 1.2TDI 75KS 2012 AUTO KODEKS

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 12:56 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tetovë

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 81kw 2016god. "AVTOCENTAR"

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
04 Pri 11:51 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Skoda Octavia 1.4 LPG

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 04:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Veles

Skoda Fabia 1.4 TDI 2008

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kriva Pallankë

SKODA FABIA 1.2TDI 75KS 2012g *GREENLINE*

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 10:16 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Ilinden

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG 2014 [СЕРВИСИРАНА] CH

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 21:04 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Octavia 2015 1.6 tdi

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
28 Mar 20:30 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Manastir

Skoda Octavia 1.6TDi, prv sopstvenik

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 13:36 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Felicia  ·  Shkup  ·  Butel

SKODA FELICIA 1.3LX / PLIN SO A-TEST / MOZE ZAMENA

799 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Škoda | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione