Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Opel , 2328
Audi , 76
Peugeot , 63
BMW , 60
Ford , 55
Renault , 52
Citroën , 45
Seat , 32
Fiat , 27
Alfa Romeo , 24
Nissan , 15
Toyota , 12
Mazda , 10
Škoda , 10
Kia , 8
Hyundai , 7
Chevrolet , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1
Smart , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe OPEL CORSA , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: OPEL CORSA | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:15 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:37 , ,

Opel corsa 2007g 1.3cdti ful oprema registrirana

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:35 ,

Opel Corsa D 1.3CDTi 2007 55kW

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska uvoz Germanija

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:31 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:45 , ,

Opel corsa 1.4 8ventili atestplin prva boja

36 000 MKD

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:46 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 14:45 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw unikat uvoz Belgija

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 12:55 Shitorja ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:29 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska nova

7 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 12:28 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks servisna kniska perfektna

7 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 11:51 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 11:50 Shitorja , ,

Citroen C1 1.0 50kw servisni dokumenti unikat

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 22:26 , ,

Se prodava

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 18:23 ,

Opel Corsa 2003 benzin 1.0

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 14:49 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi 116000km perfektna

5 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 13:16 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 12:35 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 12:34 Shitorja , ,

Peugeot 5008 1.6 hdi 80kw perfektna

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 12:34 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.4 16V servisna kniska perfektna

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 11:52 , ,

Opel Corsa 1.2 59kW 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Qer 11:48 ,

Opel Corsa D 1.3 cdti

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 09:36 Shitorja , ,

Audi A3 2.0tdi 140ks perfektna servisna so kniska

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 09:36 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.3cdti 55kw 75ks euro 4

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 15:37 ,

Opel Corsa VAN

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Qer 12:41 Shitorja ,

Opel Corsa 1,3 CDTI 95 KS exoflex facelift

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 07:48 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 80ks benzin plin 126000km 2008 Mt Auto

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Qer 01:38 Shitorja ,

Seat ibiza 1.9tdi Fr reg na mk tabli 2008

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 01:36 , ,

Se prodavaa Shkoda Felicia I Opel Corsa

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 00:17 , ,

opel corsa c 1.3 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 17:32 , ,

Opel corsa 1.2 2009god.reg.do 11mesec.full oprema

2 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 16:35 , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2011 facelift full oprema

4 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 09:44 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 ecoflex 2012 Perfect Auto

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 07:49 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI 75ks ecoflex cosmo

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Qer 18:14 , ,

OPEL CORSA C 1.7 Diesel TDI

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 09:24 ,

Opel Corsa b 1998 registrirana vo odlicna sostojba

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 09:13 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 20:14 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.6 GSI 150ks Autobern

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 16:35 ,

Opel Corsa C 1.2 atest plin reg. 07/23 full oprema klima

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 13:31 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti 2011 Avto M&S

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 08:56 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 benzin ekstra euro5

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Qer 08:51 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2i benzin full unikat novo 2008 Avto Niki

3 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 07:53 Shitorja ,

Opel Corsa E 1.0 turbo sest brzini od Svajcarija

7 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj OPEL CORSA | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione