Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Seat | Ohër

Alhambra , 1
Altea , 7
Cordoba , 2
Ibiza , 12
Leon , 4
Toledo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Seat | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:43 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 11:54 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

Стегнато количе

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:47 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
03 Pri 14:20 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
03 Pri 11:06 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat Ibiza 1.4tdi 80ks klimatronik uvoz CH 2009 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
03 Pri 11:05 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat Ibiza 1.9tdi 105ks 178000km 2010 MT Auto

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
03 Pri 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS STYLE KLIMATRONIK - 10.MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
26 Shk 17:36 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

Seat Altea TNG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 06:32 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat ibiza 1.2 2007 god

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 20:44 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat ibiza 1.2 2007 god

4 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 10:57 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

Seat altea xl

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 10:57 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

Seat altea xl

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 10:57 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

Seat altea xl

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 10:57 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

Seat altea xl

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 10:26 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

SEAT IBIZA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 19:44 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Se Prodava Seat Ibiza 2009 reg cela god vo top sostojba...

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 11:01 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat Ibiza -08

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Korr 14:04 Vetura  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Ohër

Seat Toledo -95

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 08:59 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 180 KS FR TOP - 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 07:07 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

SEAT IBIZA 1.4 TDI PRODADENA

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 22:24 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

SEAT IBIZA 1.4 ALEK..PRODADENA

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 22:09 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Ohër

Seat Ibiza

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 19:36 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Ohër

Seat Cordoba -94 moze i zamena

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:49 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

Seat Leon 1.4tsi -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Mar 07:43 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Ohër

SEAT ALHAMBRA 7 SEDISTA -02

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 19:57 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Ohër

SEAT CORDOBA 1.4 TDI -07 ILI ZAMENUVAM

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione