Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Seat | Охрид

Alhambra , 1
Altea , 7
Cordoba , 2
Ibiza , 12
Leon , 5
Toledo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Seat | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 11:54 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Стегнато количе

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 18:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
03 апр. 11:06 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza 1.4tdi 80ks klimatronik uvoz CH 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza 1.9tdi 105ks 178000km 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS STYLE KLIMATRONIK - 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 16:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 17:36 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

Seat Altea TNG

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 06:32 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat ibiza 1.2 2007 god

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 20:44 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat ibiza 1.2 2007 god

4 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 јул. 10:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

Seat altea xl

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 10:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

Seat altea xl

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 10:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

Seat altea xl

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 10:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

Seat altea xl

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 10:26 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 дек. 19:44 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Se Prodava Seat Ibiza 2009 reg cela god vo top sostojba...

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 11:01 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza -08

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
24 јул. 14:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Охрид

Seat Toledo -95

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 08:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 180 KS FR TOP - 07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 07:07 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA 1.4 TDI PRODADENA

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 22:24 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA 1.4 ALEK..PRODADENA

2 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 22:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
19 јун. 19:36 Автомобили  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Охрид

Seat Cordoba -94 moze i zamena

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 21:49 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

Seat Leon 1.4tsi -08

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
23 мар. 07:43 Автомобили  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Охрид

SEAT ALHAMBRA 7 SEDISTA -02

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан. 19:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Охрид

SEAT CORDOBA 1.4 TDI -07 ILI ZAMENUVAM

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Seat | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации