Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Golf | Kriva Pallankë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kriva Pallankë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Kriva Pallankë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 06

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.CONFORT LINE MODEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 08:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 12:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

AVTOMOBILI NA RATI - 078 359 179

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Shk 20:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 120ks BLUEMOTION 172000km NAVI MAKSAUTO

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 09:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 77KW 2013G UVOZ GERMANIJA PERFEKT AUTO

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 09:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS 09G ODLICHEN PERFEKT AUTO

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 09:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6 TDI FACELIFT NAVI LED COMFORTLINE VIP AUTO

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 10:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Perfekt Auto

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 21:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.TREND LINE OPREMA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 10:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2019g SPORTLINE

13 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 16:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 1.6TDi 105ks BlueMotion TECH *MOZNOST NA RATI* -14

11 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105KS.CONFORT LINE MODEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 14:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6TDi 105ks REG+SERV - 2012

7 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0TDI 140ks HIGH LINE 2010g

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 15:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Vw Golf 6 1.6TDi 105ks MATCH NAVI *MOZNOST NA RATI* -2013/14

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 09:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Perfect Auto Vi nudi najgolem izbor na vozila

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 140ks HIGHLINE MOZNOST NA RATI - 11

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 17:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 2.0tdi 8V trend line model 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 13:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw navi steel line model

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 03:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw MATCH cisto nov Maksauto M

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 14:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6TDi 105ks highline moznost na rati 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 01:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Golf VI 1.6 TDI, 2012 god.

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 15:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.6benzin 116ks 6brzini - 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 10:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 140ks highline 6 brzini moze na rati 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 09:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

GOLF 6 1.6 TDI 77KW 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 09:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 110ks *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 08:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDI 140ks highline touchscreen 7"

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 20:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 1.6TDi 105ks *HIGHLINE* REG+SERV - 2014

11 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 105KS 2015g BLUEMOTION

10 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 20:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks moznost na rati 2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 11:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0 TDI 103KW 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 110ks highline moznost na rati 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 17:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 110ks highline moznost na rati 10

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 19:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 1.6TDI 105ks sportline led

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 19:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDI 140KS highline RCD510 8" touchscreen

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 19:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDI 110KS highline navi

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 19:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDI 110ks highline RCD510 8" touchscreen

7 990 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 19:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Volkswagen Golf 6 1.6TDi 105ks match moznost na rati 2013

8 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 20:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *SPORTLINE* - 06

5 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 15:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 1.6TDi 110ks 6 brzini bluemotion unikat 2014

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 15:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks navigacija moznost na rati 2009

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 20:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini moznost na rati 09

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 18:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 1.6TDI 105ks 2010

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 18:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Style 2011god

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 19:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Volkswagen Golf 6 2.0TDi 110ks highline moznost na rati 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 17:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6TDI 105 GTD moznost na rati 2012

9 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 08:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 18:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDI 110KS hoghline RCD510 8" touchscreen

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 20:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 1.6TDI 105ks HIGHLINE 2012g

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Kriva Pallankë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione