Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Kriva Pallankë

Golf , 549
Passat , 139
T4 , 1
T5 , 1
Arteon , 2
Bora , 5
Caddy , 9
Eos , 1
Fox , 2
Jetta , 11
Lupo , 2
Polo , 110
Scirocco , 1
Sharan , 9
Tiguan , 24
Touareg , 2
Touran , 53

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kriva Pallankë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Kriva Pallankë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 15:02
Link:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0BiTDI 240KS DSG7 4Motion PANORAMA

27 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 15:02
Link:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Kriva Pallankë

VW ARTEON 2.0TDI 190KS DSG7 2020g

28 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Dje 18:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kriva Pallankë

VW Polo 1.4TDi 90ks FACELIFT NAVI *MOZNOST NA RATI* - 2018

9 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 06

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.CONFORT LINE MODEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

22 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 08:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 77KW.HIGH-LINE MODEL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 08:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 20:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 2.0TDI 110KS-BLUEMOTION

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS 4MOTION (4x4) 2012g HIGHLINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 15:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0BiTDI 240KS DSG7 4Motion PANORAMA

27 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 15:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Kriva Pallankë

VW ARTEON 2.0TDI 190KS DSG7 2020g

28 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 12:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

AVTOMOBILI NA RATI - 078 359 179

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 10:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 PLUS 1.6TDI 77KW NA 164.000KM NOV PERFEKT AUTO

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 20:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 120ks BLUEMOTION 172000km NAVI MAKSAUTO

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 14:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kriva Pallankë

VW Polo 1.2TDi 75ks BLUEMOTION MOZNOST NA RATI - 2011r

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 08:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kriva Pallankë

VW JETTA 1.9 TDI 77KW.DINAMIK OPREMA 2008G.

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 09:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 77KW 2013G UVOZ GERMANIJA PERFEKT AUTO

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 09:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS 09G ODLICHEN PERFEKT AUTO

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 09:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6 TDI FACELIFT NAVI LED COMFORTLINE VIP AUTO

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 10:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 177KS SPORTLINE PANORAMA 4X4 2011G

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 10:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 1.6TDI 120KS SEDAN PRV SOPSTVENIK 160.000Km 2016

15 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 10:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Perfekt Auto

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 21:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW.TREND LINE OPREMA

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 11:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kriva Pallankë

VW Polo 1.4tdi 90ks comfortline 2017 navigacija Vip Auto

9 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 21:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kriva Pallankë

VW Touareg 3.0 V6 TDI blue motion 245ks 2012

18 350 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 17:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kriva Pallankë

VW Polo 1.2TDi 75ks 4L/100KM BLUEMOTION MOZNOST NA RATI - 12

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 06:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW Passat DSG TDI 2019 god

15 499 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 10:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2019g SPORTLINE

13 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Jan 16:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 1.6TDi 105ks BlueMotion TECH *MOZNOST NA RATI* -14

11 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105KS.CONFORT LINE MODEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW Tiguan Extra Sostojba

10 500 MKD

11 Dhj 12:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g EVO

24 990 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Dhj 10:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI 77KW 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 14:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6TDi 105ks REG+SERV - 2012

7 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0TDI 140ks HIGH LINE 2010g

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 02:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 140ks 4X4 HIGHLINE PANORAMA

14 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 18:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 150KS 2019g FULL LED VISION

21 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 15:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Vw Golf 6 1.6TDi 105ks MATCH NAVI *MOZNOST NA RATI* -2013/14

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 09:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

Perfect Auto Vi nudi najgolem izbor na vozila

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 17:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

Vw TIGUAN 2.0 tdi 110 kw DSG 2016 Cisto nov

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 12:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

Se prodava pasat 1.9 TDI

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 18:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kriva Pallankë

VW Polo Cross 1.4TDi 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 10

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 2.0TDi 140ks HIGHLINE MOZNOST NA RATI - 11

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 22:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4MOTION 4X4 HIGHLINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 10:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kriva Pallankë

VW POLO 1.4TDI 55KW **FAMILY** -08-UNIKAT

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 17:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 2.0tdi 8V trend line model 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kriva Pallankë

VW CADDY 2.0TDI 102KS EURO-6d TOVARNO N-1 NEW MODEL VIP AUTO

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 13:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw navi steel line model

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 05:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 6 2.0 TDI 140 KS 8-V DSG KARAVAN

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Kriva Pallankë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione