Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 13
Passat , 18
Phaeton , 1
Tiguan , 1
Touareg , 2
Touran , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 bmw , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: 7 bmw | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Shk 18:42
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW TIGUAN 2.0 TDI, SPORT 4-MOTION, 184.000 KM, PANORAMA KROV

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

28 Shk 18:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW TIGUAN 2.0 TDI, SPORT 4-MOTION, 184.000 KM, PANORAMA KROV

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

22 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 15:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS COMFORTLINE 2019G DSG !!

15 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Shk 11:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

ALU BANDASI 5x112 (GOLF,PASSAT,SEAT,AUDI,FELNI,BANDAZI)

13 500 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 18:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kumanovë

Vw Touareg 3,0 tdi reg.do 11.2024g.

8 990 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 19:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW Passat 2.0tdi 2007 full oprema 6 brzini prekrasen

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 10:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 10:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 14:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Butel

RENT A CAR Skopje Economy - +38970390606

35 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Qer 00:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

Passat B5 1.9 tdi 101ks PD motor klimatronik

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 04:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

Passat 5 moze zamena so moja doplata

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 10:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 1.6tdi 110ks euro 6B highline Vip Auto

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 09:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline distronik navi Vip Auto

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 08:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW Passat 8 1.6tdi 120ks DSG comfortline kamera LED Vip Auto

17 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 8 2.0 TDI 150KS COMFORTLINE EU6 VIP AUTO

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 10:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT CC 2.0TDI 177KS DSG NAVI SPORT VIP AUTO

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 09:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS 12

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 19:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kriva Pallankë

VW TOURAN 1.6 TDI 115 KS DSG FUL-LED DISTRONIK NAVI VIP AUTO

16 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 10:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini SPORTLINE - 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 22:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6 TDI 105HP COMFORTLINE -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 08:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kriva Pallankë

VW Touran 1.9TDi 105ks 6brzini SPORTLINE - 07

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 09:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 8 2.0 TDI 150KS DSG COMFORTLINE VIP AUTO

17 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Maj 20:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup

VW Touran 1.9 Tdi 7 Sedista -08 Klimatronic

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 19:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VW Passat 1.9 Tdi Klima -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 09:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 2.0 TDI 150KS 4-MOTION HIGHLINE VIP AUTO

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 20:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup

VW Touran 1.9 Tdi 7 Sedista Automatic Tiptronic

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT8 2.0TDI 150KS DSG FUL LED NAVIG VIP AUTO

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 14:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT8 2.0TDI 150KS DSG FUL LED NAVIG VIP AUTO

21 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 12:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW Touran 2.0 full oprema -05 može zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

VW Touran 2.0 full oprema može i zamena

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 09:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS EU5 DSG SPORT VIP AUTO

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 18:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Golf 5 1.9&2.0 Gt 170ps

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 10:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS NAVIG DISTANCE VIP AUTO

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 19:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat B5 1.9 TDI ili zamena

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 17:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 7 2.0 TDI DSG NAVIG DVD KAMERA VIP AUTO

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 08:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Golf 5 2.0 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 13:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 7 2.0 Tdi High-line -13

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Ohër

VW TOUAREG 5.0 TDI V10 313 KS KOZA NAVI DVD - 05

11 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Gostivar

VW Phaiton 3.0 -08

19 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 20:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kumanovë

VW PASSAT 1,9 TDI 105ki CISTO NOVO -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj 7 bmw | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione