Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | VW Volkswagen Tiguan

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Tiguan | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4- MOTION

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION HIGHLINE 2013 !!150.000km!!

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Tiguan 2.0tdi DSG 4Motion AutoMilano

28 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 09:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Koçan

VW TIGUAN 2,0 TDI 140 KS 4MOTION TRACK&FIELD OFFROAD EDITION

13 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 07:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 06:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TIGUAN 2.0 TDI 140ks 4x4, FULL OPREMA

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0BiTDI 240KS DSG7 4Motion PANORAMA

26 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 09:42
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vinicë

Se prodava WV TIGUAN 2.0 TDI 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 19:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW TIGUAN 2.0 TDI

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:29 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 4MOTION AVYOMATIK NAVI KOZHA PERFEKT AUTO

14 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
12 Pri 09:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW Tiguan 2.0tdi 110kw 150ks avtomatic dsg moze zamena

22 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 10:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW Tiguan 2.0 tdi 103kw 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 14:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

SAEMSKA CENA VW TIGUAN 2.0 TDI 150KS 4X4 TRENDLINE

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 08:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS.4-MOTION TREND LINE MODEL

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 10:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW TIGUAN 2.0TDI 150hp

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 14:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4MOTION NAVI XENON DVD- 08. MT Auto

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 14:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4x4 FEJSLUFT PANORAMA -11. MT Auto

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 10:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

Tiguan R-Line

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 15:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW Tiguan 2.0 TDI 4X4 103KW 2014 god moze zamena

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 17:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tetovë

VW TIGUAN 2.0 tdi DSG

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shtip

VW TIGUAN 2.0TDI R-LINE DIGITAL DSG7

31 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 04:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW Tiguan 2017

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 18:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Manastir

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 140KS. 6 BRZINI (4 MOTION)

7 999 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 16:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Strugë

Tiguan 2.0 TDI 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 13:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 150KS DSG7 2020g

21 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 12:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 150KS DSG7 2020g PANORAMA LED

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 23:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW Tiguan 2.0TDi 140ks HIGHLINE 6brzini *MOZNOST NA RATI* 11

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 22:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

Vw Tiguan 2.0TDi 140ks XENON/PANORAMA MOZNOST NA RATI - 2012

13 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Dellçevë

VW Tiguan 2009 dizel

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 22:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0 TDI 140KS 4MOTION (4x4) 2012g HIGHLINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 12:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Koçan

VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI BMT 116HP

18 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 19:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kumanovë

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4X4

9 200 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 12:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Volkswagen Tiguan 1.4 benzin,kupen od Porse Mak.

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 15:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava VW Tiguan 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 19:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE 2.0TDI 150HP DSG 2019-2020

25 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 01:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tetovë

Tiguan wolkswagen

14 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 21:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Koçan

Volkswagen Tiguan highline 2.0tdi 150hp

26 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 21:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Koçan

Volkswagen Tiguan R-line 2.0tdi 150hp exclusive

30 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 13:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Koçan

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 116HP BLUEMOTION

21 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Jan 07:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Radovisht

VW Tiguan 1.6 TDI 2018god

18 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 20:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

Tiguan 2.0 R-Line

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 11:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kumanovë

TIGUAN 1.4TSI 4x4 -127 000km

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Dhj 09:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW TIiguan 4 motion 2.0 103 kv off road 2010 perfect

16 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW Tiguan Extra Sostojba

10 500 MKD

07 Dhj 02:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0TDI 140ks 4X4 HIGHLINE PANORAMA

14 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 21:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW Tiguan 2018 dizel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Tiguan | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione