Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
10 фев. 15:47
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар-Se prodava stan vo Centar

77 900 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 18:21
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava ubavo sreden 4 soben stan

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
10 фев. 08:55
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 42m2

850 ЕУР

Број на соби: 1

Денес 00:34
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан во капиштец карши зебра

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан 57м2 на Рузвелтова

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА СТАН

86 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:25 Станови  ·  Прилеп

СЕ ПРОДАВА СТАН

Број на соби: 4
Вчера 20:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 20:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Продажба на стан 81м2

Број на соби: 3
Вчера 19:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Капиштец, улица Козара

125 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 18:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се Продава Стан 45м2 со подземен паркинг

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Стан во 11Октомври - Згради

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 16:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se prodava deloven prostor/stan vo GTC skopje

Број на соби: 3,5
Вчера 16:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓорче Петров/Хром стан од 49м2 со кровна тераса 49м2

1 225 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA STAN VO KOZLE

599 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 15:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава стан во Црниче 68м2

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:16
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo K.Voda vo blizina na Ekonomskoto

55 500 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan blizu Ekonomskoto ucilistee

90 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 11:53
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продажба на последни станови

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 11:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:23 Станови  ·  Гостивар

Stan 60m2 - Maleardi

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 10:29 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodazhba na Nov stan

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan dupleks Taf

187 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 08:57 Станови  ·  Охрид

Prodavam apartman vo CENTAROT na Ohrid Pred katolicka crkva

2 200 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 08:53
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 06:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 05:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Gradski Zid do Sobranie

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 05:13
Линк
Станови  ·  Охрид

Нов апартмент во Охрид на 80м Од езеро

Број на соби: 1
22 фев. 23:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Продавам Стан во Т. Поле, Скопје

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
22 фев. 23:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Наместен стан во Хром со 3 спални, гаража, новоградба

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 20:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во City Tower

2 150 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 19:37 Станови  ·  Куманово

SE PRODAVA STAN VO BLIZINA NA MONOPOL

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 40
22 фев. 19:22 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se Prodavaat Novi Stanovi vo Gevgelija

Број на соби: 6
22 фев. 18:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Topaansko pole, celosno namesten, garaza

52 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 фев. 18:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE prodava stan vo Topansko Pole 52m2

Број на соби: 3
22 фев. 16:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан (47 м2) во Центар позади Универзална Сала

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 фев. 16:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam trosoben stan vo Karpos 2 od 65m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 15:02
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА СТАН ул. Прашка ТАФТАЛИЏЕ

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 15:00 Станови  ·  Берово

Stan od 67m2 na odlicna lokacija vo Berovo

44 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 фев. 13:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 13:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Стан на инзворедна локација

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
22 фев. 12:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Стан 65m2- 11 Октомври згради

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 12:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ekstra stan vo Skopjanka/Скопјанка

155 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 фев. 12:38 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Четирисобен стан и подземна гаража под зградата

210 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 12:36 Станови  ·  Македонски Брод

NOV STAN

Број на соби: 2,5
22 фев. 12:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan Centar 75m2 so 2 spalni, nov,vseliv

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
22 фев. 11:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NUDIME 20.000eu NA AGENT! za prodazba na fabrika!

340 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
22 фев. 11:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

Број на соби: 3
22 фев. 11:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава нов стан

1 400 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 10:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ТРОСОБЕН СТАН СО ДВОР

1 ЕУР

Број на соби: 3,5

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации