Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 12474
Strumicë , 3
Gostivar , 3
Ohër , 1
Manastir , 1
Gjevgjeli , 1
Tetovë , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aerodrom , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: aerodrom | Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 08:34
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Shk 16:32
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZNAJMUVA 1+1 STAN DO MAJCHIN DOM AERODROM

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

Sot 12:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan Aerodrom 67m2 dve spalni,namesten

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan so dvor Aerodrom

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 10:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom, Tobako 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 10:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM-DO KAPITOL

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava prazen (a moze i namesten) stan vo Aerodrom-

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 08:34
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

STAN 78+3(+7) m2 VOENI KULI STAR AERODROM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 20:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 16:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 16:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава стан во Аеродром

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA NOV NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM - AMERIKAN

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 14:33 Banesa  ·  Shkup  ·  Aracinovë

Se prodava stan vo aerodrom 32 m2 Urban Garden

1 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 14:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan od 66m2 so tri spalni i garaza od 26m2 Aerodrom

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM, PALMA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 14:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

�� EKSKLUZIVNA PONUDA na stan vo Skopje naselba Aerodrom

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben stan vo Aerodrom

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 12:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben lux opremen stan vo Aerodrom

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 12:16 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan Aerodrom 84m2 so dve spalni

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:47 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan vo Aerodrom

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 11:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov dvosoben stan vo Aerodrom , Dzevahir kula D 500 €

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Prekrasen stan 100m2 pod naem Dzevahir Sky City

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 10:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava prazen stan od 100 m2 vo Aerodrom

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 09:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 09:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CETIRISOBEN STAN VO AERODROM , BISER

1 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 08:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Garsonjera vo Aerodrom 28.5m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 08:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava prazen dvosoben stan na prizemje vo Aerodrom

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 00:20 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov Stan Aerodrom

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Shk 19:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE PRODAVA STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO AERODROM

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
20 Shk 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan vo Cevahir Aerodrom

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Shk 15:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava namesten stan 47m2 Aerodrom Nova Zeleznicka

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
20 Shk 15:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

LUX NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM SPROTI AMERIKAN

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Shk 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

STAN OD 64m2 VO AERODROM, kaj Crkva Sv.Ilija

Numri i dhomave: 3
20 Shk 13:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom

490 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Shk 12:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 2,5
20 Shk 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava dupleks stan vo Aerodrom

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Shk 12:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Cetirisobni stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
20 Shk 12:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Numri i dhomave: 2,5
20 Shk 11:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava prazen stan od 62m2 za deloven prostor vo Aerodrom

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
20 Shk 11:46
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava stan vo izgradba vo Aerodrom

126 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Shk 11:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava 3-sob stan vo Aerodrom, pozadi Capitol Mall

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Shk 10:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM POZADI 3 BISERI

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Shk 10:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava ponov stan 47m2 vo Aerodrom

Numri i dhomave: 2
Online
20 Shk 09:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Trosoben stan vo Aerodrom 85m2

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
20 Shk 09:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava komotna garsonjera vo Aerodrom

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
20 Shk 08:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

****Prodavam/izdavam deloven prostor vo Centar 82m2****

1 550 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Shk 23:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj aerodrom | Të gjitha | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • aerodrom во категорија Banesa
  • aerodrom во категорија Banesa
  • aerodrom во категорија Imobiliare dhe vendbanime
  • Aerodrom во категорија Makina bujqësore dhe pyllore
  • aerodrom во категорија Imobiliare dhe vendbanime
  • aerodrom во категорија Shtëpi
  • aerodrom во категорија Hapsirë afariste
  • Aerodrom во категорија Shtëpiake dhe Pastrim
  • aerodrom во категорија Imobiliare dhe vendbanime
  • Aerodrom во категорија Moped (nën 50cc)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione