Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Objekte të huaja

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe grcija , kategori Objekte të huaja , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: grcija | Të gjitha | Objekte të huaja | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:59
Линк
Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kamp vo Grcija

9 200 EUR Намалена цена

Dje 16:01
Линк
Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kamp vo Grcija

9 200 EUR Намалена цена


Dje 16:01
Линк
Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kamp vo Grcija

9 200 EUR Намалена цена

Dje 15:59
Линк
Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kamp vo Grcija

9 200 EUR Намалена цена

12 Shk 19:59 Objekte të huaja  ·  Kumanovë

Apartman vo Polihrono, Grcija

05 Nën 18:49 Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Centar

Grcija apartmani i studia

45 000 EUR

23 Korr 19:07 Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prekrasen apartman nov Polihrono 50m2

89 000 EUR

14 Korr 12:46 Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Luksuzen stan vo Solun 42 m2

27 Qer 08:23 Objekte të huaja  ·  Gjevgjeli

Apartmani vo Stavros Grcija

17 Dhj 21:23 Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Centar

Prikolka so paneli nova mnogu ubava - kamp Poseidon

19 000 EUR

23 Tet 20:31 Objekte të huaja  ·  Shkup

2 Placa vo Grcija vo Paralija

65 000 EUR

29 Sht 09:40 Objekte të huaja  ·  Kumanovë

Se izdava luksuzen apartman vo Polychrono Grcija

11 Gush 08:34 Objekte të huaja  ·  Kavadar

Plac od 4500m2 Skotina Grcija

20 Korr 22:17 Objekte të huaja  ·  Shkup

Plac vo Grcija

50 EUR

16 Shk 17:54 Objekte të huaja  ·  Shkup

Se izdava stan vo Grcija 80m2

18 Jan 13:59 Objekte të huaja  ·  Shkup

Apartmani vo Halkidiki Grcija

28 Nën 04:00 Objekte të huaja  ·  Shkup

Namestena kamp prikoka vo Grcija

15 000 EUR

09 Tet 10:10 Agjent për shitje të pronës Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Centar

Hotel vo Pefkohori Grcija

2 300 000 EUR

30 Sht 12:38 Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara apartman so dve spalni vo Grcija

25 Qer 11:42 Objekte të huaja  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apartman vo Nea Flogita Grcija

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Objekte të huaja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj grcija | Të gjitha | Objekte të huaja | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • grcija во категорија Objekte të huaja
  • grcija во категорија Banesa
  • grcija во категорија Imobiliare dhe vendbanime
  • grcija во категорија Banesa
  • grcija во категорија Shtëpi
  • grcija во категорија Sport dhe rekreacion
  • grcija во категорија Objekte të huaja
  • grcija во категорија Telefona celular
  • Grcija во категорија Shtëpi
  • grcija во категорија Kampim dhe aktivitete në natyrë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione