Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Tokë/Fusha dhe farma

Shkup , 10404
Kumanovë , 1403
Ohër , 911
Tetovë , 823
Gjevgjeli , 763
Gostivar , 704
Manastir , 637
Prilep , 567
Kavadar , 482
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Tokë/Fusha dhe farma , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Tokë/Fusha dhe farma | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

27 Shk 14:54
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Butel

Atraktiven plac vo Vizbegovo


Sot 15:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tetovë

Shitet toke ne Gajre - 6500 m2

70 000 EUR

Sot 13:13 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kavadar

Plac 400m2 Kavadarci

1 EUR

Online
Sot 13:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Petrovec

SE PRODAVA NIVA VO OGNJANCI 6680 M2

17 000 EUR

Sot 10:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Manastir

PLAC 2500 M2 BITOLA

Sot 10:05
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

gradezno zemjiste

Sot 06:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

Gradezno zemjiste vo Sopiste

50 EUR

Sot 00:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Niva od 2924m2 vo Volkovo

Dje 17:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ohër

SE PRODAVA ITNO!!!

3 EUR

Dje 15:49
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

Kuka so plac od 2651m2 vo Sopiste

Dje 15:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Ilinden

Prodavam niva

35 EUR

Dje 15:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Zemjodelsko zemjiste

Dje 15:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shtip

Niva vo SUITLAK 3568 m2

Dje 14:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Radovisht

prodavam industriska parcela

40 000 EUR

Dje 13:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Se prodava plac 298 kvadrati vo oreshani

3 300 EUR

Dje 09:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Trebosh lagja Gemush

45 EUR Намалена цена

Dje 09:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Dellçevë

Plac makedonska kamenica

Dje 02:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Plac na Kacanicki pat prva linija

50 EUR

20 Pri 21:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Strumicë

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ 612 М2 !!!

60 000 EUR

20 Pri 19:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Radovisht

Плац

40 000 EUR

20 Pri 15:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Плац КО МИРКОВЦИ

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Tokë/Fusha dhe farma | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione