Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
19 фев. 11:26
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177 / KOZLE 2 br.80

1 850 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 11:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
22 фев. 11:58
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

Број на соби: 3

Денес 17:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 58m2 vo Karpos 4

78 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 17:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава комплетно опремен стан во Џевахир Кула Ц

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5
Денес 16:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan vo blizina na Mema Ilindenska vo Tetovo

89 999 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan vo centar vo Tetovo

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 16:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

94 999 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 16:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo Kula Poplaveni vo Tetovo

850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 16:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

850 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 16:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan 90m2 na ul.: 29-ti Noemvri vo Tetovo

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 16:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan na Ilindenska vo Tetovo

117 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
Денес 16:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

89 999 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

74 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:55 Станови  ·  Охрид

Stan ohrid 50m2 strog centar top!!

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:45
Линк
Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran 69m2

1 МКД

Број на соби: 2
Денес 15:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

112 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 15:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nevseluvan stan vo Dzevahir

300 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 14:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар 37м2 позади Поликлиника Идадија

74 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Денес 14:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen stan so posebna spalna, pocetok na Gjorce Petrov

69 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 14:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo gradba vo Kozle

1 750 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

104 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan vo centar vo Tetovo

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 13:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

✅️✅️✅️ОДЛИЧЕН СТАН (49 м2) ВО ЦЕНТАР

89 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 13:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

117 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:55
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

102 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava trosoban stan+dnevna karpos

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Арачиново

Se prodava stan vo aerodrom 32 m2 Urban Garden

1 800 ЕУР

Број на соби: 1,5
Денес 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair 61m2, (polu)namesten

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov stan kaj Mlecen

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 52m2 vo Debar Malo

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 11:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
Денес 10:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kupuvam stan vo Belite Kuli (Lepotici Ubavici) na Ilindenska

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 10:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT,NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA,VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodazhba na Nov stan

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan vo Kapistec

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

NOV 3 SOBEN STAN 54M2 VO NOVOSELSKI

67 500 ЕУР

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации