Објавени: окт. 07 2022 10:10

Mobilna klima VIVAX 3,5KW

ЕУР

Објавени: окт. 07 10:10
Прегледи: 35
Prodavam mobilna klima VIVAX ( ladi/gree) 3,5/2,9kw so dalecinsko.
Klimata e kupena vo Juni/2022 i e samo probno pustena nekolku casa.
Kompletno spakuvana so cela propratna oprema
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
35
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации