Објавени: јул. 29 2023 10:19

VIVAX Portable Klima

МКД

Објавени: јул. 29 10:19
Прегледи: 1
Se prodava odlichno sochuvana portabilna klima Vivax. Doagja so dalechinsko i se potrebno za da se prikluchi odma i da raboti. Kompletno ispravna i odlichno ladi.

Na novo se okolu 19000-22000 denari.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074223453
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации