Оглас од претпријатие Објавени: јул. 19 2023 01:57

Se prodava koristenin klimi Vivaks 350e

ЕУР

Објавени: јул. 19 01:57
Прегледи: 4
Se prodavaat vivaks polovninklimi 3,5kw i 2,5kw great do -15 koristeni 5g ispravni dvete 350e.
Kontakt Bojan 078/402-979
Опис на линк

Bojan CONSULTANT GRUP

Станови.
CONSULTANT GRUP
Посети ја страната на нашата продавница

Ѓорче Петров

078402979

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078402979

Огласи од овој огласувач:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации