Објавени: фев. 02 2021 11:11

SE PRODAVA LG MASHINA ZA PERENJE ALISHTA VO ODLICNA SOSTOJBA

МКД

Објавени: фев. 02 11:11
Прегледи: 26
Se prodava SLIM LG mashina za perenje alishta so inverter motor vo odlicna sostojba.

Karakteristiki na masinata
- 6KG
- INVERTER MOTOR
- 1000 VRTEZHI
- A+ ENERGETSKA KLASA
- 13 modovi na perenje
- Displej
- 44cm dlabocina, 60cm shirina, 84cm visina
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070877113

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации