Објавени: мај 13 2018 10:38

APARAT ZA CISTENJE NA PAREA

МКД

Објавени: мај 13 10:38
Прегледи: 49
Se prodava nov, nikogas neupotreben, neotpakuvan aparat za cistenje na parea. Se koristi za cistenje podovi, tepisi, tepisoni, stakleni povrsini, tekstilni povrsini, drveni povrsini i tn.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
49
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071708048

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации