Објавени: септ. 04 2023 12:45

Beko crna pravosmukalka kako nova

МКД

Објавени: септ. 04 12:45
Прегледи: 60
Kako nova crna Beko pravosmukalka
Model VCC 6424 WI
Karakteristiki videte na
https://www.beko.com/mk-mk/produkti/pravosmukalki-so-kanister/pravosmukalka-so-kesicka-2400-w-vcc-6424-wi
Kupen pred 3 godini ama retko koristen
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
60
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078881512

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации