Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Beko , 1
Gorenje , 1
Kirby , 26
Neo , 1
Samsung , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 00:48 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rainbow

29 септ. 13:46 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirbi sentria

26 септ. 08:40 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam kirby

1 ЕУР

04 септ. 12:45 Правосмукалки и чистење  ·  Beko  ·  BKS  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Beko crna pravosmukalka kako nova

1 500 МКД

05 авг. 14:29 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

правосмукалка

4 000 МКД

09 апр. 03:15 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Roborock E4

15 000 МКД

18 фев. 15:21 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby Avalir 2

1 350 ЕУР

19 дек. 19:41 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby Sentria pravosmukalka 2013

550 ЕУР Намалена цена

05 септ. 08:14 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Ultimate G  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Kirby ultimate diamond edition

15 000 МКД

05 септ. 08:14 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Кирби Авалир / Kirby Avalir

1 000 ЕУР

01 септ. 09:20 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Masina za tepisi

28 ноем. 09:25 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirbi pravosmukalka

12 ноем. 04:53 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirbi masina za cistenje

1 500 ЕУР

28 мај 17:18 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby pravosmukalka

945 ЕУР

11 мај 22:49 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pravosmukalka Kirby

18 000 МКД

04 мај 09:51 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rowenta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pravosmukalka Rowenta

2 500 МКД

04 фев. 03:16 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  G4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Kirbi G4

300 ЕУР

03 фев. 20:25 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  G4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Kirby G4

300 ЕУР

12 окт. 13:57 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kyrby Avilir 2

1 800 ЕУР

12 септ. 11:26 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby avalir 2/ 2019

11 авг. 11:02 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby vo odlicna sostojba

320 ЕУР

07 јан. 20:05 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby Kirbi

550 ЕУР

02 јан. 23:00 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KIRBY

550 ЕУР

06 ноем. 14:00 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rowenta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ROWENTA COMPACTEO ERGO 1900W

2 900 МКД

20 авг. 18:13 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  H2O Steam Cleaner  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cistac na parea H2o Mop pro

2 500 МКД

18 апр. 23:32 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby pravosmukalka

1 500 ЕУР

16 септ. 15:08 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pravosmukalka na parea

3 000 МКД

09 авг. 22:53 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirbi Avalir

1 600 ЕУР

22 јан. 18:45 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby masina

01 дек. 20:34 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Shark  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SHARK NAVIGATOR

7 000 МКД

06 ноем. 12:58 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby Avalir itno i povolno

1 300 ЕУР

14 окт. 14:19 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirby Ultimate series 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации