Објавени: јун. 22 2021 10:55

Kirby pravosmukalka

ЕУР

Објавени: јун. 22 10:55
Прегледи: 40
Се продава KIRBY правосмукалка, користена 2-3 пати и стара 1 година. Доаѓа со сите додатоци и делови(+ деловите за перење теписи, делови за масажа)
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
40
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078382727

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации