Оглас од претпријатие Објавени: мар. 01 2022 04:17

Kirbi G7 Ultimate edition

Објавени: мар. 01 04:17
Прегледи: 8
📣Продавам Кирби користена во домашни услови, во извонредна состојба.Правосмукалка која не се расипува и која чисти се во домот, теписи, гарнитури, радијатори, завеси и мебел. Се продава со сите додатоци, и за влажно чистење.
Многу малку користена.
Цената не е фиксна има простор за договор
☎️ 070-208-021
Опис на линк

Munir

......
Посети ја страната на нашата продавница

Sotka Gjorgioski br.25

070208021

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070208021

Огласи од овој огласувач:

Maturski fustan

Maturski fustan

MKD

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации