Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aspirator Holzstar SAA 902

11 200 МКД

13 130 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex Вчера 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Bansek Holzstar HBS 261-2 22 600 МКД
Freza Holzstar TF 200 SE 172 800 МКД
Univerzalna rabotna masa Holzkraft UWT 3200 11 900 МКД
Bansek Holzstar HBS 251 20 630 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Максимален негативен притисок 1100 Pa -
Отвор за отпрашување на аспиратор 100 mm -
Отвор за отпрашување на разводник 100 mm -
Моќност на мотор 550 W / 230 V -
Димензии на машина 900 x 500 x 1550 mm
mm -
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до производителот

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Univerzalen krojac Holzstar TKS 315 E 22 420 МКД
Cirkular so rabotna tabla Holzstar TKS 250 SC 141 070 МКД
Holtzkraft Crevo 120mm 1 190 МКД
Strug- Drebong Holzstar DB 450 18 830 МКД
Кон почеток