Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E

10 540 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 27 апр. 15:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Freza Holzstar TF 170 63 800 МКД
Holtzkraft Crevo 160mm 1 610 МКД
Aspirator Holzstar  SAA 2003 22 320 МКД
Abrihter Diht Holzstar ADH 305 44 890 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Наклонување 0 ° / Закосување 0 °:
220 x 70 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 0 ° лево:
155 x 70 mm
45 ° Наклонување / Закосување 0 ° десно:
155 x 70 mm
Накосување 0 ° / Закосување 45 ° лево:
220 x 35 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° лево: 155 x 35 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° десно: 155 x 35 mm
Дијаметар на пила: 210 mm
Моќност на мотор: 1.5 kW
Електрично поврзување: 230 V
Фрекфенција: 50 Hz
Број на вртежи: 4500 min-1
Димензии на машина: 650 x 450 x 430 mm
Тежина: 10.5 kg
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк од производителот на машината

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Brusilica Holzstar OSS 100 10 790 МКД
Holtzkraft Crevo 100m 1 120 МКД
Aspirator Holzstar 3001 28 650 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 20 150 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации