Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 255 E

16 310 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 09 мај 14:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Kompresor Aircraft AIRBOY 206 OF E 8 600 MKD
Abrihter Diht Holzstar ADH 200 25 170 MKD
Kompresor Aircraft AirBoy 186 OF E 8 620 MKD
Freza Holzstar TF 170 63 800 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Наклонување 0 ° / Закосување 0 °:
315 x 90 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 0 ° лево:
215 x 90 mm
45 ° Наклонување / Закосување 0 ° десно:
215 x 90 mm
Накосување 0 ° / Закосување 45 ° лево:
315 x 40 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° лево:
215 x 40 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° десно:
215 x 40 mm
Дијаметар на пила: 255 mm
Моќност на мотор: 1,8 kW
Електрично поврзување: 230 V
Фрекфенција: 50 Hz
Број на вртежи: 5000 min-1
Димензии на машина: 900 x 550 x 430 mm
Тежина: 17 kg

Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк од производителот на машината

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Brusilica Holzstar BTS 150 12 450 MKD
Abrihter Diht Holzstar ADH 305 44 890 MKD
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 315 156 240 MKD
Brusilica Holzstar OSS 100 10 790 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации