Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Univerzalna rabotna masa Holzkraft UWT 3200

11 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 22 септ. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Holtzkraft Crevo 120mm 1 190 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 255 E 15 150 МКД
Abrihter Diht Holzstar ADH 200 24 460 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 230 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Мобилна и модуларна универзална работна маса професионална и домашна употреба.

Висина на маса 850 - 1000 mm
Максимална должина 2400 mm
Димензии на маса 1600 x 600 x 850 mm
Максимална тежина на носивост 225 kg
Тежина на маса 30 kg

Доколку се купи во пакет со друга машина цената на производот е 11 100 денари.
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до производителот

Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
 Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 50 PRO 48 150 МКД
Holtzkraft Crevo 100m 1 120 МКД
Brusilica Holzstar BTS 150 12 260 МКД
Brusilica Holzstar OBSS 100 12 260 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации