Објавени: јан. 30 2022 09:53

Slovenski nergosuvacki dvodelen mijalnik so kasa

Објавени: јан. 30 09:53
Прегледи: 4
С Е П Р О Д А В А

Словенски нерѓосувачки дводелен мијалник со каса со отвор за насадна чешма можи и класична чешма или брзопроточна насадна чешма..Ваш избор.
Цена по договор
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070888271

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации