Објавени: јан. 08 2021 08:53

СЕ ПРОДАВА - високо квалитетeн канцелариски мебел

Објавени: јан. 08 08:53
Прегледи: 9
Се продава високо квалитетен половен канцелариски мебел - биро, маси, столици, плакари, фотељи.. комплет или поединечно.
Цена по договор
повече информации на тел.070261268
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070261268

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации