Објавени: септ. 11 2023 07:17

Priroden Med (Mavrovo, Berovo, Kriva Palanka, Skopje)

МКД

Објавени: септ. 11 07:17
Прегледи: 13
Се продава:
- Планински Мед (Маврово) | 800 ден
- Багремов Мед (Крива Паланка) | 800 ден
- Ливадски Мед (Берово) | 800 ден
- Ливадски Мед (Скопска Црна Гора) | 700 ден
- Ливадски Мед (Илинден) | 600 ден


Телефон / Viber:
📞 078873954

--- КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ ---

©Пчеларство "Илинден" 1995
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
13
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации