Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Друго | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мар. 13:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac vo naselba Jaka

32 ЕУР

29 ноем. 04:47 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Prodavam prikolka

300 ЕУР

11 септ. 19:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Priroden Med (Mavrovo, Berovo, Kriva Palanka, Skopje)

700 МКД

13 јул. 14:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Alfa term 20

29 ноем. 19:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Skara na kumur ili drva

9 490 МКД

06 мај 09:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Polovni creva

01 авг. 20:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Се продава Церада

120 ЕУР

23 јун. 19:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Pampersi za vozrasni

10 МКД

11 мај 19:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Cisterna za mazut

19 фев. 16:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Paulovnia Paulownia

14 фев. 17:12 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Med

28 јан. 11:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kontejneri cisterni rezervoari

3 500 МКД

07 јан. 16:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

KOVANI OGRADI

50 ЕУР

07 јан. 12:45 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

KOVANI OGRADI

50 ЕУР

07 јан. 12:41 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

ALUMINSKI OGRADI

40 ЕУР

06 јан. 08:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

ALUMINSKI OGRADI

40 ЕУР

09 ноем. 08:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Pleksiglas plocki

400 МКД

11 окт. 11:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Svinja

120 МКД

05 окт. 13:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Prasinja i svinji

12 авг. 10:39 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Cisterna za mleko

24 јул. 23:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Molerisuvanje

27 мај 13:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Ekleri

27 апр. 18:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Seno i detelina

01 мар. 14:05 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Cisterna 30toni

2 500 ЕУР

14 јан. 21:41 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Bali seno detelina ILINDEN

14 јан. 21:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Volneni jambolii

2 000 МКД

05 септ. 15:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

MAN TGA

03 септ. 00:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mestenje na sekakov vid na komarnici

29 авг. 16:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Frizerski nozici

19 авг. 21:48 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Seno slama detelina

07 авг. 18:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kotel Viadrus 25

33 000 МКД

18 јул. 20:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Pcenica cena po dogovor

17 јул. 16:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Ureduvanje na dvorovi

23 мар. 13:53 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Pampersi za vozrasni

300 МКД

01 дек. 19:05 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Jambolii

50 ЕУР

11 јул. 16:59 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Elekronska cigara Umbrella

2 200 МКД

19 јун. 00:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Elektronsko trofazno-dvotarifno broilo Iskra

150 ЕУР

11 јун. 20:08 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Glukometar

06 мај 12:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Sandaci za pceli

20 ЕУР

14 мар. 13:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Rezervuar 1t

5 000 МКД

14 мар. 13:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Rezervuar 1t

5 000 МКД

16 фев. 08:53 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Grobno mesto vo Butel

27 ноем. 20:22 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

100% mask e zeze

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации