Оглас од претпријатие Објавени: мај 13 2022 01:54

Novi delovni prostorii vo Aerodrom

Објавени: мај 13 01:54
Прегледи: 7
се продаваат нови деловни простории во аеродром со квадратура од 28 и 33м2 со санитарен чвор.со секој деловен простор следува едно паркинг место на приземје.
деловните простории се еден до друг со можност за спојување.

шифра.2164

Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации