Оглас од претпријатие Објавени: јан. 15 2018 12:54

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

ЕУР

Објавени: јан. 15 12:54
Прегледи: 18
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ЦРНОГОРСКАТА АМБАСАДА СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 37М2, СО КУЈНА, ВЦ,НА ПР/5 КАТ, СО ИЗЛОГ, СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН, СО ИЛ. 760 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации