Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat maloprodazni lokali vo Flatiron

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: CBS International Macedonia 11 јан. 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата

Kancelariski prostor vo biznis zgrada Skopje 0 МКД
Se iznajmuva kuka na Vodno za domuvanje ili kancelarii 8 000 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor kaj glavna posta - centar 0 МКД
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Se izdavaat novi lokali pogodni za maloprodazba/kancelarija vo FlatIron vo Kisela Voda, so povrsina 76m2 i 150m2.
Za poveke infomaci: 072 251 986

New retail/office space premises for rent in FlatIron in Kisela Voda, with size of 76m2 and 150m2.
For more information: 072 251 986
CBS International Macedonia
ЦБС Интернационал Македонија е дел од ЦБС Интернационал Србија. На нашите клиенти им обезбедуваме водечки консалтинг услуги со цел максимизирање на вредноста нанивните недвижнини. Најголема фирма од областа на комерцијалните недвижнини во Србија според остварен приход во изминатите 10 последователни години ЦБС Интернационал Македонија е основана во 2014 Нивото на специјализирани услуги кои нашата мрежа од тимови ги обезбедуваат стремат да ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти Сертифицирани проценители според локална македонска методологија и RICS сертифицирани проценители од клучни меѓународни и домашни банки ISO 9001:2008 сертифициран од SGS, меѓународен лидер за сертификација и контрола на квалитет
Посетете ја нашата продавница
Бул Партизански одреди 15 А/1-9 Прикажи на мапата
+38923222785
https://cbsint.mk/
CBS International Macedonia
+38923222785

CBS International Macedonia

12 Огласи во продавницата
Se izdava lokal na kruzen tek kaj Ohridska Banka 0 МКД
Se iznajmuva kancelariski prostor 88m2 na plostad 0 МКД
Kancelariski prostor vo biznis zgrada Skopje 0 МКД
Se izdava kancelariski prostor na super lokacija 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации