Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA TAFTALIDZE

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 18 апр. 12:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата

2 SOB I 3 SOB STAN KARPOS 1 DO POLICIJATA 93m2 110 000 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR GRADSKI ZID KULI 1 KAT 82 000 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN CENTAR DO SOBOREN HRAM 69M2 1 100 ЕУР
EKSKLUZIVEN PLAC ZA SEMEJNO DOMUVANJE VO CRNICE -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
SE IZNAJMUVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS PEDAGOSKA.
PROSTOROT E ORGANIZIRAN NA 2 NIVOA
VO GORNIOT DEL SE KORISTAT 50 M2 OTVOREN PROSTOR I 2 SANITARNI JAZLI MASKI I ZENSKI , I TERASA OD OKOLU 60-TINA M2,
VO SUTERENSKIOT DEL SE KORISTAT 150 M2, I IMA PRIRODNA VENTILACIJA.
ZA POLESNO PREBARUVANJE : FITNES,KAFE BAR,KAFIC,TERETANA,IGROTEKA,PEKARA,PRODAZEN SALON SO MAGACIN,SERVIS......
ФИТНЕС,КАФЕ БАР,КАФИЧ,ТЕРЕТАНА,ИГРОТЕКА,ПЕКАРА,ПРОДАЖЕН САЛОН СО МАГАЦИН,СЕРВИС....
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1320 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN 72m2 VO NOVO LISICE EKSTRA POVOLNO 52 000 ЕУР
CRNICE 136 M2 CETIRISOBEN DELUMNO OPREMEN 930 ЕУР
OPREMEN DUPLEKS STAN KARPOS 2 101 M2 90 000 ЕУР
NOV STAN 51M2 ZA INVALIDIZIRANO LICE 53 550 ЕУР
Кон почеток