Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Dukan na odlicna lokacija za sekakva namena

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 мар. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2977 Огласи во продавницата

ODLICEN TROSOBEN STAN VO CENTAR 0 МКД
DUPLEX STAN 150M2 VO PARK RESIDENCE 0 МКД
Top stan vo Debar Maalo 260 ЕУР
Luksuzen stan na Vodno vo Panorama residence 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Sifra 23921

Izdavame odlicen dukjan na top lokacija na ul. 8 Septemvri sproti Nastel i Kompleks Makedonija so vkupna povrsina od 200m2, od koj 45 m2 e dukjan so pogled na glavna uliva i suteren od 155m2.Ima dva sanitarni cvora. Cena 500 evra.

Kontakt tel.
071/333-336
071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2977 Огласи во продавницата
Nov stan vo gradba so 1 spalna 0 МКД
Odlicen dukan 58m2 vo Centar 1 000 ЕУР
4 SOBEN STAN KAJ MVR 0 МКД
Moderen trosoben stan na Vodno 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации