Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Dukani na TOP Lokacii vo Centar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 02 окт. 15:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2977 Огласи во продавницата

KUKA VLAE OD 111m2 0 МКД
CETVOROSOBEN STAN DEBAR MAALO 0 МКД
Se iznajmuva nov dukan 35m2 kaj Mlecen Restoran 0 МКД
House for Rent Bardovci 4 bedrooms 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
1. Prodavame razraboten dukjan vo GTC vo podrum so povrsina od 82m2 po imoten list. Cena po dogovor.

2. Izdavame dukjan na glavna ulica vo Centar so vkupna povrsina od 150m2. Prizemje 120m2, galerija 30m2 i magacin od 25m2.

3. Izdavame dukan na odlicna lokacija kaj Klinicki Centar .Povrsina od 42m2 i magacin od 11m2.
__________________________________________
4.Шифра 24570
Издаваме одличен деловен простор - дуќан во Центар кај Католичка црква со површина од 100м2 и двор од 15м2.

5.Шифра 24573
Издаваме дуќан на одлична локација во Дебар Маало. Површина од 65м2. Цена 600 евра

За подетални информации можете да не контактирате на тел. бр. 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2977 Огласи во продавницата
LUKSUZNA PONUDA NA KUKI i PLACOVI NA VODNO 0 МКД
SE IZDAVA 125M2 KOMPLEKS MIDA 0 МКД
Odlicna kuka vo Taftalidze 2 0 МКД
Novogradba vo Aerodrom so 2 spalni 57m2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации