Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 15 мар. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 soben stan vo Karpos 3 67 000 EUR
STAN VO KARPOS 3 45 000 EUR
3 soben stan  vo Kapistec 70 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 800 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Простории
Канцеларија
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА СРЕДНОТО ФИСКУЛТУРНО УЧИЛИШТЕ СЕ ИЗДАВА 300М2 КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР, СО 7 КАНЦЕЛАРИИ И 2 ТОАЛЕТА, НА ПРИЗЕМЈЕ,СЛОБОДЕН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.2092
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 250 EUR
NOVI STANOVI VO CRNICE 95 000 EUR
2 I 3 SOBNI STANOVI VO MADZIR MAALO -
KUKA VO VLAE 63 500 EUR
Кон почеток