Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 315

151 590 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 11 мар. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 40 PRO 15 390 МКД
Strug Drebong Hozlstar DB 900 37 970 МКД
Brusilica Holzstar KSO 750 60 570 МКД
Holtzkraft Crevo 160mm 1 610 МКД
Дијаметар на пила 315 mm
Максимална висина на сечење 90 ° / 45 °100/75 mm
Ширина на сечење со стопер 940 mm
Наклон на пила 90 - 45 degree
Димензии на работна маса 760 x 350 mm
Висина на работна маса 870 mm
Должина на сечење 1370 mm
Број на вртежи на пила 4.250 min -1
Моќност на мотор 3,0 kW
Електрично поврзување 400V / 50 Hz
Отвор за отпрашување 38 mm / 100 mm
Тежина 202 kg
Димензии на машина 3480 x 2430 x 1270 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк од производителот на машината

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 250 МКД
Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 58 840 МКД
Freza Holzstar TF 200 SE 179 180 МКД
 Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 50 PRO 48 150 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации