Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira

Се продава од: Orhan 06 апр. 19:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Дебар
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Zafira
Opel zafira 2000 kubika dizel.kolata e mbogu zacuvana ja prodavam poradi zaminuvanje vo stranstvo
Нема посетени огласи
Кон почеток