Македонски | Shqip | English |

Lada Samara Sedan

Се продава од: Ljube 02 окт. 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Демир Хисар
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: Samara
Се продава Lada Samara Sedan, од 1998 година. Во возна состојба.
Цената е фиксна.
Нема посетени огласи
Кон почеток