Македонски | Shqip | English |

Fiat Idea

Се продава од: Zenel 13 мај 23:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Idea
Fiat idea 1.9 jtd 74 kw mnogu ekonomicen donesen od germanija full servis rebrast ulje filteri sega registriran 05.05.2020 full oprema info na drug broj..070701162
Нема посетени огласи
Кон почеток