Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Polovni avtomobili - најдобриот избор за многу луѓе кои бараат квалитетен автомобил по прифатлива цена

Acura , 22
Aixam , 4
Alfa Romeo , 524
Alpina , 5
Audi , 3680
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 3547
Cadillac , 7
Chevrolet , 752
Chrysler , 30
Citroën , 1729
Corvette , 3
Dacia , 104
Daewoo , 80
Daihatsu , 38
DeTomaso , 1
Dodge , 65
Fiat , 1567
Ford , 1974
GMC , 4
Great Wall , 14
Honda , 304
Hummer , 10
Hyundai , 504
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Jaguar , 81
Jeep , 184
Kia , 427
Lada , 100
Lancia , 61
Land Rover , 267
Landwind , 1
Lexus , 48
Lifan , 1
Lincoln , 2
Maserati , 8
Maybach , 4
Mazda , 438
Mercedes-Benz , 3590
MG , 5
MINI , 214
Mitsubishi , 272
Nissan , 401
NSU , 4
Opel , 3353
Peugeot , 2291
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 157
Renault , 1472
Rover , 12
Saab , 13
Seat , 1444
Škoda , 666
Smart , 68
Ssangyong , 70
Subaru , 34
Suzuki , 170
Tata , 2
Tesla , 10
Toyota , 594
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 7
VW Volkswagen , 7041
Volvo , 203
Wiesmann , 1
Yugo , 26
Zastava , 14

Разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк за продажба на polovni koli и пронајдете квалитетен auto што ќе ви служи долго време. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на koli mk од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

17 фев. 15:23
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

GOLF 7 - 1.6 / 2013 Godina - 12.800 Evra

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:15
Link:
Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Охрид

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition automatic

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:36
Link:
Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Misubishi ASX

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra sw 1.7cdti AutoMilano

6 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Juke 1.6benzin AutoMilano

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:51 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 Limousine 1.6tdi AutoMilano

14 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

16 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500 0.9benzin AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:48 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:47 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 3008 1.6hdi AutoMilano

18 750 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

19 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 09:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2.0tdi AutoMilano

17 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio 1.5dci AutoMilano

8 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:45 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Alfa Romeo Mito 1.3mjet AutoMilano

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:45 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fiesta 1.5tdci AutoMilano

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500L  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat 500L 1.6jtdm AutoMilano

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:43 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Kangoo 1.5dci AutoMilano

9 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Scenic Xmod 1.5dci AutoMilano

7 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

17 950 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Megane 1.5dci AutoMilano

11 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes C180cdi AutoMilano

13 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

7 450 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano

10 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Arteon 2.0tdi AutoMilano

26 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Mokka 1.6cdti AutoMilano

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:37
Link:
Автомобили  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Скопjе  ·  Бутел

Jeep Grand Cherokee L

89 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 09:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Seat Altea XL, 1.6tdi, 77kw(105ks), 2015 god.

8 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf 1.6tdi AutoMilano

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 207 CC 1.6benzin Cabrio AutoMilano

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Insignia 1.6cdti AutoMilano

14 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:35 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai i10 1.1benzin AutoMilano

4 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:35 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

14 950 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SEAT LEON COPA 2.0 TDI COMONRAIL 2012

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

17 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:34 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Accord 2.2 ctdi 140 KS 2008god Avto M&S

6 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:33 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Megane 1.5dci AutoMilano

10 550 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.6 tdci 90 KS 2006god Avto M&S

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:32 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Seat Altea XL, 1.6tdi, 77kw(105ks), 2015 god.

8 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:32 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.9tdi 2008god Avto M&S

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen C-3 1.1 benzin 2011god Avto M&S

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:30 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio 1.2 benzin 2011god Avto M&S

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2.0tdi 140ks 2012god Avtomatik Avto M&S

8 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:28 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW-320dizel 2010god Avto M&S

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:28 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Fiat Punto Evo 1.3 multi/jet 2015 god Avto M&S

5 650 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:28 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Rio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kia Rio 1.2 benzin 2012 god Avto M&S

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Гостивар

BMW X1 2.0 D X_DRIVE 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:15 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 2012G. SO PLINSKI URED

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Илинден

PEUGEOT 508 2.0 hdi 103 kw 2011god

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:15 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 4X4 URBAN

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999

Предностите на купувањето polovni avtomobili


Купувањето на половен автомобил може да биде одличен избор за многу луѓе кои бараат автомобил по прифатлива цена. Една од најголемите предности на купувањето polovni vozila mk е пониската цена. Новите автомобили брзо губат на вредност, а и купувањето на нов автомобил може да биде значително поголема инвестиција.Одбирајќи го моделот и годината на производство, можете да пронајдете автомобил со многу опции и опрема, што би го направило истиот автомобил многу скап доколку бил нов.Половните автомобили често имаат веќе инсталирана опрема за безбедност, како што се аларми, камери за ретровизор, gorivo mk, и други функции. Купувањето на половен автомобил е и еколошки одговорен избор. Преку купувањето на веќе произведен автомобил, се намалува потребата за производство на нови автомобили, што може негативно да влијае на животната средина.Со правилна проверка и избор, купувањето на polovni avtomobili mk може да биде одличен начин да се добие квалитетен автомобил по прифатлива цена, со многу дополнителни предности.Увоз на половни возила во Македонија


Увозот на polovni avtomobili makedonija е доста застапено во Македонија, поради причини како што се ниската куповна способност на граѓаните, како и помалку развиената инфраструктура за производство на автомобили во земјата.Во Македонија постои законска регулатива за увоз на половни автомобили, со цел да се донесат najdobri polovni vozila која вклучува бројни критериуми за безбедност, квалитет и еколошки стандарди. Таквите мерки можат да вклучуваат зголемување на таксите за увоз на половни автомобили, како и зголемување на капацитетот на контролните органи да ги прегледуваат и контролираат влезовите на автомобили. Овие мерки можат да помогнат да се зголеми безбедноста на патиштата и да се намали загадувањето на воздухот.Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: gode avtomobili, koli od svajcarija, koli od germanija, koli bg, bg avtomobili, polovni avtomobili germanija и сл. ќе ги погледнете сите oglasi za avtomobili увезени од странство. Prodazba na avtomobili увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Кои марки на половни avtomobili се најдобри?Кога се зема во предвид купувањето на користени koli, најважното прашање е која марка е најдобра? Многумина можеби сметаат дека најдобриот избор е нов автомобил, но вистината е дека има многу evtini avtomobili и добри брендови на користени автомобили. Подолу ќе зборуваме за некои од најдобрите марки на користени oglasi avtomobili.Toyota koli niska cena


Toyota е една од најпопуларните марки на автомобили во светот. Тоа е бренд кој е познат по својата издржливост и ефикасност. Koristeni avtomobili од брендот Toyota се познати по тоа што имаат долг животен век и можат да издржат многу километри без да имаат големи проблеми. Toyota Camry, Corolla и RAV4 се само некои од најпопуларните модели на марката Toyota кои можете да ги погледнете на oglasnik za avtomobili.Honda


Honda е уште една марка на автомобили која е позната по својот квалитет и долг животен век. Koristeni koli на марката Honda се сметаат за одличен избор поради нивната економичност и ниските трошоци за одржување. Honda Civic, Accord и CR-V се само некои од најпопуларните модели на марката Honda.Subaru polovna kola na lizing


Subaru е марка која е позната по својата издржливост. Kola koristena од брендот Subaru има одлична репутација поради нејзината висока издржливост. Subaru Impreza, Legacy и Outback се само некои од најпопуларните модели на марката Subaru.Ford


Ford е марка на polovna kola која е позната по својата издржливост и моќ. Користените автомобили koli polovno на марката Ford се сметаат за одличен избор поради нивната моќност и долг век на траење. Ford F-150, Mustang и Explorer се само некои од најпопуларните модели.Oglasi za prodazba na avtomobili - половни или нови автомобили


На Пазар3 може да купите користен avto по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата avtomobili prodazba и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Kupi prodaj avtomobili од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили од autocentar mk и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу мала километража по неверојатна цена.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации