Македонски | Shqip | English |

Opel Omega -95 reg do 09.2016

Се продава од: Orce 18 авг. 08:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.470 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 600 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Кичево
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Omega
Kolata e bez nikakva mana full oprema registrirana za cella godina i servosirana za narednite 50 000 km moZna zamena za pomalo vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток