Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Polovni avtomobili - најдобриот избор за многу луѓе кои бараат квалитетен автомобил по прифатлива цена

Acura , 6
Aixam , 2
Alfa Romeo , 44
Alpina , 2
Audi , 2389
Bentley , 5
BMW , 3100
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 70
Chrysler , 55
Citroën , 217
Corvette , 2
Dacia , 1
Daewoo , 9
Daihatsu , 4
Dodge , 23
Fiat , 64
Ford , 230
GMC , 4
Honda , 64
Hummer , 19
Hyundai , 92
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Jaguar , 93
Jeep , 220
Kia , 94
Lada , 1
Lancia , 13
Land Rover , 240
Lexus , 41
Lincoln , 13
Maserati , 9
Maybach , 3
Mazda , 30
Mercedes-Benz , 4571
MG , 2
MINI , 28
Mitsubishi , 42
Nissan , 56
Opel , 512
Peugeot , 253
Pontiac , 2
Porsche , 169
Renault , 166
Rover , 22
Saab , 24
Seat , 122
Škoda , 91
Smart , 164
Ssangyong , 33
Subaru , 13
Suzuki , 17
Tesla , 11
Toyota , 79
Triumph , 1
VW Volkswagen , 1817
Volvo , 130
Yugo , 4
Zastava , 3

Разгледајте ги сите огласи на Пазар3.мк за продажба на polovni koli и пронајдете квалитетен auto што ќе ви служи долго време. Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на koli mk од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

20 фев. 22:57
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гостивар

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
17 ноем. 15:14
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 400  ·  Штип

MERCEDES - BENZ GLE 400 COUPE AMG

110 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 15:32
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999

Вчера 23:34 Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volvo V60 D3 automatik

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:11 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2017 EAT AUTOMATIC

11 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:46
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Тетово

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:26
Линк
Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Скопје

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Скопjе  ·  Сарај

Passat CC 2.0 TDI DSG

11 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Прилеп

Audi a6 2.7 quattro

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:41 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Охрид

AUDI S Q7 3.0 TDI 3X S-LINE PANORAMA MATRIX FULL- 17.MT Auto

50 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:02
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Тетово

SE PRODAVA

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:42
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Центар

Опел Астра

11 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:42
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Центар

Mercedes C200 4Matic 2019

36 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 15:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 125KW 2007

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:32
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes E320cdi

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 15:32 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodva FORD S-MAX

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:30
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW X3 2008

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:23 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Скопjе  ·  Карпош

jeep grand cherokee 3.0 d inter guma

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 15:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

mercedes a180 cdi 115 ks inter guma

Година: 2020
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:52
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mercedes Benz C220 AMG

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Тетово

Mercedes GLA 200D 4Matic 2016 7G-tronic-Full oprema

22 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:12 Автомобили  ·  Peugeot  ·  407  ·  Струмица

Peugeot 407 coupe V6 204ks

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:57 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:42
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW 520d Sport Line 2017

32 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:12 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES E 320 CDI 204KS GOD -04 AUTOMATIC AVANGARDE UNIKAT

5 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 2.0tdi 140ks 2012god Avtomatik Avto M&S

8 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 GTD 2.0 TDI (184ps) DSG menjac FULL OPREMA��������

16 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:55 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Ресен

MERCEDES ML. BENZ 320 dzip4x4

5 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:42 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Скопjе  ·  Центар

Range Rover

65 000 МКД

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:42 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА - BMW 530 D 3.0 (Automatic)

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes ML 350 Cdi (265 Ps)4-Matic 2013 Godina "FULL OPREMA

27 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG 2020 AVTO MIRO

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 10:23 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X5 M

31 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:21 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

Range Rover Sport 3.0 HSE

39 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Arteon 2.0tdi AutoMilano

26 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:01 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:54 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Скопjе  ·  Центар

LAND ROVER DISCOVERY SPORT AUTOMATIC 2017

25 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes C180cdi AutoMilano

13 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:47 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

17 950 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Scenic Xmod 1.5dci AutoMilano

7 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:41
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio 1.6benzin/hybrid AutoMilano

14 950 ЕУР

Година: 2021
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 09:13 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Скопjе  ·  Илинден

Opel Mokka 1.6 cdti drive 100kw

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 08:00 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:59 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:58 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Карпош

TOYOTA.COROLLA.1.4.DIZEL.90 KS.05.GOD.AUTOMATIC.FULL

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:31 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Тетово

MERCEDES BENZ E 400 AMG

2 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 22:38 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Крива Паланка

BMW X3 2.0d 190ks 4X4 X-LINE INDIVIDUAL NAVI NOVA!! MAKSAUTO

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 22:38 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks 186000km AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 22:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW PASSAT B8 1.6 TDI

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 21:59
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Passat 8 , 1.6 dsg menuvac

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999

Предностите на купувањето polovni avtomobili


Купувањето на половен автомобил може да биде одличен избор за многу луѓе кои бараат автомобил по прифатлива цена. Една од најголемите предности на купувањето polovni vozila mk е пониската цена. Новите автомобили брзо губат на вредност, а и купувањето на нов автомобил може да биде значително поголема инвестиција.Одбирајќи го моделот и годината на производство, можете да пронајдете автомобил со многу опции и опрема, што би го направило истиот автомобил многу скап доколку бил нов.Половните автомобили често имаат веќе инсталирана опрема за безбедност, како што се аларми, камери за ретровизор, gorivo mk, и други функции. Купувањето на половен автомобил е и еколошки одговорен избор. Преку купувањето на веќе произведен автомобил, се намалува потребата за производство на нови автомобили, што може негативно да влијае на животната средина.Со правилна проверка и избор, купувањето на polovni avtomobili mk може да биде одличен начин да се добие квалитетен автомобил по прифатлива цена, со многу дополнителни предности.Увоз на половни возила во Македонија


Увозот на polovni avtomobili makedonija е доста застапено во Македонија, поради причини како што се ниската куповна способност на граѓаните, како и помалку развиената инфраструктура за производство на автомобили во земјата.Во Македонија постои законска регулатива за увоз на половни автомобили, со цел да се донесат najdobri polovni vozila која вклучува бројни критериуми за безбедност, квалитет и еколошки стандарди. Таквите мерки можат да вклучуваат зголемување на таксите за увоз на половни автомобили, како и зголемување на капацитетот на контролните органи да ги прегледуваат и контролираат влезовите на автомобили. Овие мерки можат да помогнат да се зголеми безбедноста на патиштата и да се намали загадувањето на воздухот.Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: gode avtomobili, koli od svajcarija, koli od germanija, koli bg, bg avtomobili, polovni avtomobili germanija и сл. ќе ги погледнете сите oglasi za avtomobili увезени од странство. Prodazba na avtomobili увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Кои марки на половни avtomobili се најдобри?Кога се зема во предвид купувањето на користени koli, најважното прашање е која марка е најдобра? Многумина можеби сметаат дека најдобриот избор е нов автомобил, но вистината е дека има многу evtini avtomobili и добри брендови на користени автомобили. Подолу ќе зборуваме за некои од најдобрите марки на користени oglasi avtomobili.Toyota koli niska cena


Toyota е една од најпопуларните марки на автомобили во светот. Тоа е бренд кој е познат по својата издржливост и ефикасност. Koristeni avtomobili од брендот Toyota се познати по тоа што имаат долг животен век и можат да издржат многу километри без да имаат големи проблеми. Toyota Camry, Corolla и RAV4 се само некои од најпопуларните модели на марката Toyota кои можете да ги погледнете на oglasnik za avtomobili.Honda


Honda е уште една марка на автомобили која е позната по својот квалитет и долг животен век. Koristeni koli на марката Honda се сметаат за одличен избор поради нивната економичност и ниските трошоци за одржување. Honda Civic, Accord и CR-V се само некои од најпопуларните модели на марката Honda.Subaru polovna kola na lizing


Subaru е марка која е позната по својата издржливост. Kola koristena од брендот Subaru има одлична репутација поради нејзината висока издржливост. Subaru Impreza, Legacy и Outback се само некои од најпопуларните модели на марката Subaru.Ford


Ford е марка на polovna kola која е позната по својата издржливост и моќ. Користените автомобили koli polovno на марката Ford се сметаат за одличен избор поради нивната моќност и долг век на траење. Ford F-150, Mustang и Explorer се само некои од најпопуларните модели.Oglasi za prodazba na avtomobili - половни или нови автомобили


На Пазар3 може да купите користен avto по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата avtomobili prodazba и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Kupi prodaj avtomobili од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили од autocentar mk и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу мала километража по неверојатна цена.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации