Македонски | Shqip | English |

Nissan Qashqai 2.0 Dci

Се продава од: Jovce 30 мар. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Qashqai
Se prodava Nissan Qashqai 2.0 Dci Avtomatik 2009 godina. Cena 6500E

Mercedes B180 dizel 2006 godina.
Cena 4500E
Нема посетени огласи
Кон почеток