Македонски | Shqip | English |

Lychnidos Residence II-NOVA GRADBA NOVA LOKACIJA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Lychnidos Residence Вчера 17:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Површина: 66 m2
Локација: Охрид
Продажба на станови во Охрид на влезот на градот, до бензинска станица LUK OIL, ул. Туристичка.

Нудиме различна големина на станови,
двособни: 47м2, 48м2, 50м2, 56м2,
трособни: 66м2, 71м2, 76м2,
четрособни: 80м2, 85м2,
а во склад со важечките стандарди и нормативи за функционално, современо и квалитетно домување.

Зградата е во тек на градба, со најквалитетните градежни материјали: термо и звучно изолациона фасада, вградени алуминиумски ролетни, дрвен под, плочки во кујна и тоалети, со вклучени санитарни елементи, сигурносни врати, современ лифт, инсталација за интернет и кабловска тв, висока сигурност на станарите со 24h видео надзор на објектот, видео интерфон, комотен сопствен паркинг во подрумот.

Lychnidos Residence II ви нуди топлина и спокој со:
ЕНЕРГОЕФИКАСНИ, ЗВУЧНО ИЗОЛАЦИОНИ И БЕЗБЕДНОСНИ ПРОЗОРИ
-трослојно стакло и исполна со аргон гас
-за сите годишни времиња

Повеќе информации:
+389 71 875 000
Нема посетени огласи
Кон почеток