Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
20 фев. 08:46
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
Вчера 12:00
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

Вчера 22:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

118 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава Луксузен четворособен стан 90м2,Козле

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 19:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

Stan 76m2 i 6 m2 pomosni prostoriiI

53 500 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 17:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodava stan novogradba 91m2 na 29ti Noemvri, Tetovo

1 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 16:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno namesten i renoviran stan na Ruzveltova

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan kaj Porta Bunjakovec

145 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Karpos 1 so garazno mesto

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan vo Centar vo Gradski Zid

249 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben namesten stan vo Centar

1 650 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Aerodrom kaj TC Biser

145 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan vo Centar kaj Broz Kafe

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Trosoben stan vo Centar kaj Josip Broz Tito

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kompletno namesten stan vo Crnice

102 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dvosoben stan 49m2 vo Centar

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan so garaza vo Taftalidze 1 - Vero

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Trosoben stan so dvor vo Avtokomanda

84 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan vo Momin Potok so garazno mesto

102 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo Kozle so garazno mesto

151 500 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Trosoben stan vo Kisela Voda

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Namesten stan vo Kapistec 96m3 so 3 spalni

210 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

210 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan vo Micurin

66 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan vo gradba,nas.Biljanini izvori 46m2

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 15:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renoviran stan od 64m2 vo N.Lisice

1 650 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 15:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija stan 44m2,Biljanini Izvori,visoko.prizemje

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 86m2 vo Taftalidze 1

155 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO STAN SO TRI SPALNI KAPISTEC

1 680 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Eksuzivno novogradba Kosmos Aerodrom

98 750 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno, Ul Crvena Voda Debar Malo 62m2 !!!

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 80m2 so dve spalni sobi vo K.Voda

1 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 14:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ekskluzivno, 64m2 Ziping Karposh!!!

115 200 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 52m2 vo Tetovo

50 990 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 57m2 vo centarot na Tetovo

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stan od 55m2 vo Tetovo

50 990 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan karshi Vero vo Kozle !

300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva prazen stan Centar-D.Maalo 1kat!Mini Zgrada!

800 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 14:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Eksuziven stan vo Gorce Petrov !!!

100 000 ЕУР

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации