Македонски | Shqip | English |

SET 4 ALU FELNI AUDI 18"

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 12 окт. 16:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

599 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
***RASPRODAZBA NA ALU FELNI***
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI AUDI VW 18" = 599€
BENELUX TUNING Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600 ( rab. vreme pon-petok 9h-17h sab. 9h-13h )
Нема посетени огласи
Кон почеток