Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автоделови и Опрема | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автоделови и Опрема,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автоделови и Опрема | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мар. 16:09 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Avtomobilski gumi

150 ЕУР

26 мар. 04:48 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Avtomobilski Gumi

150 ЕУР

21 јан. 18:38 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

ZIMSKI GUMI / BANDAZI 18

30 000 МКД

08 дек. 16:53 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Zimski gumi

05 ноем. 22:41 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

kupuvam

13 окт. 05:45 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Bandazi 15 Celicni 4 shtrafa

4 200 МКД

21 авг. 16:22 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

18" Бандажи OPEL / Astra GTC 225/40 18

280 ЕУР Çmimi me zbritje

17 јул. 22:12 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

5x110 17ki

200 ЕУР

01 јун. 06:20 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVAT GUMI MALKU VOZENI

400 МКД

14 мај 06:42 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

4 zimski gumi 18" Nankang Snow SV2

6 000 МКД

04 апр. 19:51 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi gumi

10 фев. 03:09 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ацо

600 МКД

22 јан. 11:33 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

4 летни гуми

6 000 МКД

22 дек. 17:50 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bandasi od Golf 7

580 ЕУР

25 ноем. 00:50 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Felgi bandazi i gumi 17

380 ЕУР

18 ноем. 20:50 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam aluminumski bandazi

5 000 МКД

17 ноем. 03:35 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bandazi celicni za Golf 4

10 ЕУР

16 ноем. 02:11 Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat BMW bandasi 17

350 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автоделови и Опрема на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автоделови и Опрема | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации