Македонски | Shqip | English |

SET 4 NOVI ALU FELNI 16" 5x114.3MM = 440€

Оглас од претпријатие. Се продава од: Benelux Tuning 29 мар. 19:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

440 ЕУР   550 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
***RASPRODAZBA NA ALU FELNI ZA SITE JAPONSKI I KOREJSKI VOZILA: SET 4 NOVI ALU FELNI 16" 5x114.3MM = 440€; BENELUX TUNING Ul.Skupi 57B ( nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do PSS ) 1000 Skopje Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600 ( rab. vreme pon-petok 9h-17h sab. 9h-13h )
Нема посетени огласи
Кон почеток